Notice: Trying to access array offset on value of type null in /includes/classes/PHPFusion/Locale.inc on line 44
Aktualności: AktualnoÂści - Gminny OÂśrodek Kultury w SuÂścu
Gminny OÂśrodek Kultury w SuÂścu
Gmina Susiec na Roztoczu

KONCERT PIEÂŚNI PASYJNEJ

JuÂż po raz trzeci Gminny OÂśrodek Kultury w Be³¿cu wraz z ParafiÂą pod wezwaniem Matki BoÂżej Królowej Polski w Be³¿cu, zorganizowali w niedzielĂŞ 23 marca 2014 roku, Koncert PieÂśni Pasyjnej.

fot. GOK Be³¿ec

DZIEÑ KOBIET

W niedzielĂŞ 09 marca w sali Gminnego OÂśrodka Kultury w SuÂścu na zaproszenie Wójta Gminy Susiec – Franciszka Kawy przybyÂły Panie z zespoÂłów Âśpiewaczych, ze stowarzyszenia oraz KóÂł GospodyĂą Wiejskich, a takÂże dyrektorzy i kierownicy  podlegÂłych gminie jednostek.

[GALERIA ZDJÊÆ]

Ferie zimowe 2014 w gminie Susiec

Ferie zimowe 2014

JuÂż tradycjÂą staje siĂŞ, iÂż dzieci i mÂłodzieÂż nie mogÂą nudziĂŚ siĂŞ w wolnym czasie. Po raz kolejny zostaÂły zorganizowane dla nich przez Gminny OÂśrodek Kultury ferie. Uczestnicy spĂŞdzili wolny czas biorÂąc udziaÂł w zajĂŞciach plastycznych, sportowych, w grach, zabawach i spotkaniach integracyjnych.

[GALERIA ZDJÊÆ]

Muzeum poÂżarnictwa w Oseredku