Notice: Trying to access array offset on value of type null in /includes/classes/PHPFusion/Locale.inc on line 44
Aktualności: DzieĂą Matki w Klubie Seniora - Gminny OÂśrodek Kultury w SuÂścu
Gminny OÂśrodek Kultury w SuÂścu
Gmina Susiec na Roztoczu
Witaj na oficjalnej stronie internetowej Gminnego Oœrodka Kultury w Suœcu.

DzieĂą Matki w Klubie Seniora

26 maja w Gminnym Oœrodku Kultury w Suœcu odby³a siê uroczystoœÌ z okazji Dnia Matki w której uczestniczyli cz³onkowie Klubu Seniora z gm. Susiec.
W spotkaniu równie¿ bra³ udzia³: Wójt Gminy Susiec  - Zbigniew Naklicki, Sekretarz Gminy Susiec - Tomasz Skroban, Dyrektor GOK Susiec - Joanna Kowalczuk i Zdzis³awa Dr¹¿ek - pracownik GOPS Susiec.
Z tej okazji na scenie wystÂąpiÂła 29.DH "Bursztynowy Szlak" z Majdanu Sopockiego przedstawiajÂąc program sÂłowno - muzyczny.
DziĂŞkujemy phm. Katarzynie Koper za przygotowanie czĂŞÂści artystycznej.

Z okazji Dnia Matki wszystkim Mamom skÂładamy najserdeczniejsze Âżyczenia zdrowia, pogody ducha i speÂłnienia najskrytszych marzeĂą.
Muzeum poÂżarnictwa w Oseredku