Notice: Trying to access array offset on value of type null in /includes/classes/PHPFusion/Locale.inc on line 44
Aktualności: Spotkanie z pracownikami WTZ Grabowica - Gminny Ośrodek Kultury w Suścu

Spotkanie z pracownikami WTZ Grabowica

I kolejne nasze działania w ramach projektu „Susiecka Studnia Życzeń Kulturalnych – II edycja”. Tym razem rozmawialiśmy z pracownikami Warsztatów Terapii Zajęciowej w Grabowicy o uczestnikach i ich działaniach - to grupa w której przeprowadzona jest diagnoza społeczna - ankiety, wywiady, nagrania. Dziękujemy Kierownikowi - Rafałowi Bodys za pomoc i współpracę w naszych działaniach.
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach programu Narodowego Centrum Kultury „Dom Kultury + Inicjatywy Lokalne 2021”.
Bociany na Roztoczu