Notice: Trying to access array offset on value of type null in /includes/classes/PHPFusion/Locale.inc on line 44
Aktualności: Amatorzy Twórcy Ludowi - Gminny Ośrodek Kultury w Suścu

Amatorzy - Twórcy Ludowi

W ramach projektu „Susiecka Studnia Życzeń Kulturalnych – II edycja” pracownicy GOK Susiec przeprowadzili wiele rozmów z amatorami-twórcami ludowymi wykorzystując przy tym kolejne narzędzia wywiady, ankiety. Przeprowadzone badanie odsłoniło wiele nowych nieodkrytych talentów na terenie gminy Susiec. Przedstawiamy Państwu zdjęcia ich prac, które wykonują z pasją i zaangażowaniem.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach programu Narodowego Centrum Kultury „Dom Kultury + Inicjatywy Lokalne 2021”.

Jeżeli jesteś osobą zaangażowaną w amatorską twórczość ludową, a my jeszcze o Tobie nie wiemy, zapraszamy do kontaktu telefonicznego 84 665 44 10.

Bociany na Roztoczu