Notice: Trying to access array offset on value of type null in /includes/classes/PHPFusion/Locale.inc on line 44
Aktualności: Sonda uliczna "Susiecka Studnia Życzeń Kulturalnych - II edycja" - Gminny Ośrodek Kultury w Suścu

Sonda uliczna - "Susiecka Studnia Życzeń Kulturalnych - II edycja"

Sonda uliczna oraz happening uliczny to kolejne narzędzia wykorzystane w ramach „Susieckiej Studni Życzeń Kulturalnych”, które pomogą w przygotowaniu diagnozy potrzeb kulturalnych. W każdy piątek kwietnia pracownicy GOK Susiec w parku przeprowadzają wywiady z mieszkańcami naszej gminy. Dziękujemy wszystkim osobom, które zechciały wziąć udział w sondzie ulicznej i odpowiedzieć na kilka pytań.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach programu Narodowego Centrum Kultury „Dom Kultury + Inicjatywy Lokalne 2021”.
Bociany na Roztoczu