Notice: Trying to access array offset on value of type null in /includes/classes/PHPFusion/Locale.inc on line 44
Aktualności: Eliminacje do 55. Ogólnopolskiego Festiwalu Kapel i Śpiewaków Ludowych w Kazimierzu - Gminny Ośrodek Kultury w Suścu

Eliminacje do 55. Ogólnopolskiego Festiwalu Kapel i Śpiewaków Ludowych w Kazimierzu w Gminnym Ośrodku Kultury w Suścu miały odbyć się 17 kwietnia 2021 r. Ze względu na obostrzenia związane z pandemią COVID – 19 Eliminacje zostają przeniesione na inny termin. O nowym terminie poinformujemy Państwa w najbliższym czasie. Osoby zainteresowane Eliminacjami prosimy o kontakt z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Suścu, nr tel. 84 665 44 10.

KARTA ZGŁOSZENIA
Bociany na Roztoczu