Notice: Trying to access array offset on value of type null in /includes/classes/PHPFusion/Locale.inc on line 44
Równać Szanse 2017-Fora Lokalne - Gminny Ośrodek Kultury w Suścu
  • Image 01
  • Image 02
  • Image 03
  • Image 04
  • Image 05
  • Image 06
  • Image 07
  • Image 08
  • Image 09
Gminny Ośrodek Kultury w Suścu

Równać Szanse 2017-Fora Lokalne

Równać Szanse 2017-Fora Lokalne

Nic o nas bez nas - czyli I susieckie forum lokalne o młodzieżySpotkanie organizacyjne
28 maja 2018 r. godz. 18:00
sala GOK Susiec

28 maja 2018 r. w GOK Susiec odbyło się pierwsze spotkanie organizacyjne z młodzieżą z gminy Susiec w ramach Programu Polsko - Amerykańskiej Fundacji Wolności, Lokalne Fora Programu Równać Szanse 2017 projekt pt.: "NIC O NAS BEZ NAS - czyli I susieckie forum lokalne o młodzieży.

Na spotkaniu wspólnie z młodzieżą została opracowana ankieta, która pomoże nam w określeniu potrzeb i oczekiwań młodych ludzi  z działającymi na terenie różnymi jednostkami, organizacjami.

Tego dnia również wybraliśmy ambasadorów naszego projektu, którym gratuluję i dziękuję za udział. W spotkaniu uczestniczyła także Agnieszka Hałasa, która działa w wielu projektach realizowanych z udziałem młodzieży oraz Joanna Kowalczuk - koordynator projektu "Nic o nas bez nas - czyli I susieckie forum lokalne o młodzieży.".

Spotkanie w ramach programu "NIC O NAS BEZ NAS - czyli I susieckie forum lokalne o młodzieży"
Dnia 12 czerwca 2018 r. odbyło się spotkanie w ramach Programu Polsko - Amerykańskiej Fundacji Wolności, Lokalne Fora Programu Równać Szanse 2017 projekt pt.: "NIC O NAS BEZ NAS - czyli I susieckie forum lokalne o młodzieży. Spotkanie poprowadziły: Dyrektor GOK w Suścu - Joanna Kowalczuk- koordynator projektu i Agnieszka Hałasa – pracownik Urzędu Gminy Susiec, koordynator Ogólnopolskiego Konkursu Grantowego Równać Szanse 2016, w których uczestniczyła młodzież z klas VI i VII ze Szkoły Podstawowej im. Żołnierzy Armii Kraków w Łosińcu oraz z Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Łuszczaczu.

Na spotkaniu została wypełniona ankieta oraz zostały omówione potrzeby i oczekiwania młodzieży z działającymi różnymi jednostkami, organizacjami na naszym terenie. Wśród młodzieży zostali również wybrani ambasadorzy naszego projektu.
Drugie spotkanie w ramach programu "NIC O NAS BEZ NAS - czyli I susieckie forum lokalne o młodzieży"

Dnia 13 czerwca 2018 r. odbyło się kolejne spotkanie w ramach Programu Polsko - Amerykańskiej Fundacji Wolności, Lokalne Fora Programu Równać Szanse 2017 projekt pt.: "NIC O NAS BEZ NAS - czyli I susieckie forum lokalne o młodzieży. Spotkania poprowadzili: Kazimierz Wolańczuk – właściciel Niepublicznej Placówki Kształcenia Ustawicznego w Zamościu,  Dyrektor GOK w Suścu - Joanna Kowalczuk- koordynator projektu i Agnieszka Hałasa – pracownik Urzędu Gminy Susiec, koordynator Ogólnopolskiego Konkursu Grantowego Równać Szanse 2016, w których uczestniczyła młodzież z klas VI, VII i gimnazjalnych z Zespołu Szkół Publicznych w Suścu oraz z Zespołu Szkół w Majdanie Sopockim Pierwszym.

 

Wśród młodzieży zostali również wybrani ambasadorzy naszego projektu. Na spotkaniu została wypełniona ankieta oraz zostały omówione potrzeby i oczekiwania młodzieży z działającymi różnymi jednostkami, organizacjami  na naszym terenie.Nic o nas bez nas - czyli I susieckie forum lokalne o młodzieży

Nic o nas bez nas - czyli I susieckie forum lokalne o młodzieży - ANKIETY

ankieta dla dorosłych

Link do pliku: http://www.gok.susiec.pl/infusions/downloads/downloads.php?file_id=50

ankieta dla młodzieży szkolnej

Link do pliku: http://www.gok.susiec.pl/infusions/downloads/downloads.php?file_id=51

ankieta dla młodzieży

Link do pliku: http://www.gok.susiec.pl/infusions/downloads/downloads.php?file_id=52Nic o nas bez nas - czyli I susieckie forum lokalne o młodzieży
Ankiety na Otwarciu letniska w Majdanie SopockimNic o nas bez nas - czyli I susieckie forum lokalne o młodzieży
Ankiety podczas XVII Transgranicznego Festiwalu Pieśni o Roztoczu

Informator Turystyczny
Muzeum pożarnictwa w Oseredku
Najnowszy album
Tydzień Bibliotek - Przedszkolaki Łosiniec

W naszej galerii posiadamy
zdjęć!
Kargul i Pawlak
Polub nasz profil na Facebook
Bądź zawsze na bieżąco