Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
  • Image 01
  • Image 02
  • Image 03
  • Image 04
  • Image 05
  • Image 06
  • Image 07
  • Image 08
  • Image 09
Gminny Ośrodek Kultury w Suścu

Równać Szanse 2017-Fora Lokalne

Równać Szanse 2017-Fora Lokalne

Nic o nas bez nas - czyli I susieckie forum lokalne o młodzieżySpotkanie organizacyjne
28 maja 2018 r. godz. 18:00
sala GOK Susiec

28 maja 2018 r. w GOK Susiec odbyło się pierwsze spotkanie organizacyjne z młodzieżą z gminy Susiec w ramach Programu Polsko - Amerykańskiej Fundacji Wolności, Lokalne Fora Programu Równać Szanse 2017 projekt pt.: "NIC O NAS BEZ NAS - czyli I susieckie forum lokalne o młodzieży.

Na spotkaniu wspólnie z młodzieżą została opracowana ankieta, która pomoże nam w określeniu potrzeb i oczekiwań młodych ludzi  z działającymi na terenie różnymi jednostkami, organizacjami.

Tego dnia również wybraliśmy ambasadorów naszego projektu, którym gratuluję i dziękuję za udział. W spotkaniu uczestniczyła także Agnieszka Hałasa, która działa w wielu projektach realizowanych z udziałem młodzieży oraz Joanna Kowalczuk - koordynator projektu "Nic o nas bez nas - czyli I susieckie forum lokalne o młodzieży.".

Spotkanie w ramach programu "NIC O NAS BEZ NAS - czyli I susieckie forum lokalne o młodzieży"
Dnia 12 czerwca 2018 r. odbyło się spotkanie w ramach Programu Polsko - Amerykańskiej Fundacji Wolności, Lokalne Fora Programu Równać Szanse 2017 projekt pt.: "NIC O NAS BEZ NAS - czyli I susieckie forum lokalne o młodzieży. Spotkanie poprowadziły: Dyrektor GOK w Suścu - Joanna Kowalczuk- koordynator projektu i Agnieszka Hałasa – pracownik Urzędu Gminy Susiec, koordynator Ogólnopolskiego Konkursu Grantowego Równać Szanse 2016, w których uczestniczyła młodzież z klas VI i VII ze Szkoły Podstawowej im. Żołnierzy Armii Kraków w Łosińcu oraz z Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Łuszczaczu.

Na spotkaniu została wypełniona ankieta oraz zostały omówione potrzeby i oczekiwania młodzieży z działającymi różnymi jednostkami, organizacjami na naszym terenie. Wśród młodzieży zostali również wybrani ambasadorzy naszego projektu.
Drugie spotkanie w ramach programu "NIC O NAS BEZ NAS - czyli I susieckie forum lokalne o młodzieży"

Dnia 13 czerwca 2018 r. odbyło się kolejne spotkanie w ramach Programu Polsko - Amerykańskiej Fundacji Wolności, Lokalne Fora Programu Równać Szanse 2017 projekt pt.: "NIC O NAS BEZ NAS - czyli I susieckie forum lokalne o młodzieży. Spotkania poprowadzili: Kazimierz Wolańczuk – właściciel Niepublicznej Placówki Kształcenia Ustawicznego w Zamościu,  Dyrektor GOK w Suścu - Joanna Kowalczuk- koordynator projektu i Agnieszka Hałasa – pracownik Urzędu Gminy Susiec, koordynator Ogólnopolskiego Konkursu Grantowego Równać Szanse 2016, w których uczestniczyła młodzież z klas VI, VII i gimnazjalnych z Zespołu Szkół Publicznych w Suścu oraz z Zespołu Szkół w Majdanie Sopockim Pierwszym.

 

Wśród młodzieży zostali również wybrani ambasadorzy naszego projektu. Na spotkaniu została wypełniona ankieta oraz zostały omówione potrzeby i oczekiwania młodzieży z działającymi różnymi jednostkami, organizacjami  na naszym terenie.Nic o nas bez nas - czyli I susieckie forum lokalne o młodzieży

Nic o nas bez nas - czyli I susieckie forum lokalne o młodzieży - ANKIETY

ankieta dla dorosłych

Link do pliku: http://www.gok.susiec.pl/infusions/downloads/downloads.php?file_id=50

ankieta dla młodzieży szkolnej

Link do pliku: http://www.gok.susiec.pl/infusions/downloads/downloads.php?file_id=51

ankieta dla młodzieży

Link do pliku: http://www.gok.susiec.pl/infusions/downloads/downloads.php?file_id=52Nic o nas bez nas - czyli I susieckie forum lokalne o młodzieży
Ankiety na Otwarciu letniska w Majdanie SopockimNic o nas bez nas - czyli I susieckie forum lokalne o młodzieży
Ankiety podczas XVII Transgranicznego Festiwalu Pieśni o Roztoczu

Informator Turystyczny
Muzeum pożarnictwa w Oseredku
Najnowszy album
Ferie Zimowe 2021

W naszej galerii posiadamy
zdjęć!
Kargul i Pawlak
Polub nasz profil na Facebook
Bądź zawsze na bieżąco