Turystyka Susiec
Najnowszy Album

Opłatek w Klubie Seniora

W naszej galerii posiadamy juz 10349 zdjec!

Znajdziesz nas na Facebooku, GOK SUSIEC
XVI Konkurs Na palmę Wielkanocną
  • Data dodania: 13 kwi 2014
  • 807 czytań
XVI Konkurs Na palmę Wielkanocną

w dniu 13 kwietnia 2014 r. odbył się XVI Konkurs "Na palmę Wielkanocną". Organizatorem był Gminny Ośrodek Kultury w Bełżcu. Był to drugi konkurs w randze powiatowego.

Konkurs Nałogi wrogiem człowieka i jego rodziny
  • Data dodania: 09 kwi 2014
  • 1165 czytań
Konkurs Nałogi wrogiem człowieka i jego rodziny

Konkurs „Nałogi wrogiem człowieka i jego rodziny"

KIERMASZ WIELKANOCNY
  • Data dodania: 04 kwi 2014
  • 800 czytań
KIERMASZ  WIELKANOCNY

W dniach 04 - 17 kwietnia 2014 roku Gminny Ośrodek Kultury w Suścu był organizatorem KIERMASZU  WIELKANOCNEGO.

Warsztaty Wielkanocne
  • Data dodania: 26 mar 2014
  • 797 czytań
Warsztaty Wielkanocne

W dniach 26 i 27 marca 2014 roku odbyły się w Gminnym Ośrodku Kultury w Suścu Warsztaty Wielkanocne.

KONCERT PIEŚNI PASYJNEJ
  • Data dodania: 23 mar 2014
  • 819 czytań
KONCERT PIEŚNI PASYJNEJ

Już po raz trzeci Gminny Ośrodek Kultury w Bełżcu wraz z Parafią pod wezwaniem Matki Bożej Królowej Polski w Bełżcu, zorganizowali w niedzielę 23 marca 2014 roku, Koncert Pieśni Pasyjnej.

fot. GOK Bełżec

DZIEŃ KOBIET
  • Data dodania: 09 mar 2014
  • 918 czytań
DZIEŃ KOBIET

W niedzielę 09 marca w sali Gminnego Ośrodka Kultury w Suścu na zaproszenie Wójta Gminy Susiec – Franciszka Kawy przybyły Panie z zespołów śpiewaczych, ze stowarzyszenia oraz Kół Gospodyń Wiejskich, a także dyrektorzy i kierownicy  podległych gminie jednostek.

OSTATKI W KLUBIE SENIORA
  • Data dodania: 27 lut 2014
  • 926 czytań
OSTATKI W KLUBIE SENIORA

OSTATKI W „KLUBIE SENIORA”

LOGO Gminnego Ośrodka Kultury
  • Data dodania: 18 lut 2014
  • 672 czytań
LOGO Gminnego Ośrodka Kultury

Konkurs na LOGO Gminnego Ośrodka Kultury w Suścu rozstrzygnięty!

Ferie zimowe 2014 w gminie Susiec
  • Data dodania: 04 lut 2014
  • 1083 czytań
Ferie zimowe 2014 w gminie Susiec

Ferie zimowe 2014

Już tradycją staje się, iż dzieci i młodzież nie mogą nudzić się w wolnym czasie. Po raz kolejny zostały zorganizowane dla nich przez Gminny Ośrodek Kultury ferie. Uczestnicy spędzili wolny czas biorąc udział w zajęciach plastycznych, sportowych, w grach, zabawach i spotkaniach integracyjnych.

[GALERIA ZDJĘĆ]

Międzynarodowy Festiwal Kolęd i Pastorałek im. ks. Kazimierza Szwarlika w Będzinie
  • Data dodania: 19 sty 2014
  • 1072 czytań

Najlepsze zespoły wyłonione w lokalnych eliminacjach przybywają co roku do Będzina (woj. śląskie, diecezja sosnowiecka), nazywanego Stolicą Polskiej Kolędy i tutaj, podczas trzydniowych przesłuchań finałowych, walczą o zaszczytne tytuły i atrakcyjne nagrody.

IX Międzygminny Przegląd Kolęd i Pastorałek 19 stycznia Rachanie
  • Data dodania: 19 sty 2014
  • 1228 czytań
IX Międzygminny Przegląd Kolęd i Pastorałek 19 stycznia Rachanie

W IX Międzygminnym Przeglądzie Kolęd i Pastorałek jaki odbył się 19 stycznia 2014 r. w Rachaniach uczestniczyło 28 zespołów z powiatu tomaszowskiego.