III JARMARK SUSIECKI

27.04. odbyła się już trzecia edycja Jarmarku Susieckiego przygotowana w ramach "Wielkiej Roztoczańskiej Majówki". Organizatorami imprezy był Wójt Gminy Susiec i Gminny Ośrodek Kultury w Suścu. To pierwsza impreza plenerowa po zimie, która cieszyła się dużym powodzeniem wśród wystawców, mieszkańców i turystów.

[GALERIA ZDJĘĆ]

XI Ekologiczny Kiermasz Rozmaitości

Podczas kiermaszu dnia 26 kwietnia swoje stoisko miał również Gminny Ośrodek Kultury w Suścu na którym można było podziwiać rękodzieło wykonane przez Koło Rękodzieła Artystycznego działającego przy filii bibliotecznej w Majdanie Sopockim, oraz Koło Rękodzieła działające przy Bibliotece w Suścu.

KONCERT PIEŚNI PASYJNEJ

Już po raz trzeci Gminny Ośrodek Kultury w Bełżcu wraz z Parafią pod wezwaniem Matki Bożej Królowej Polski w Bełżcu, zorganizowali w niedzielę 23 marca 2014 roku, Koncert Pieśni Pasyjnej.

fot. GOK Bełżec

DZIEŃ KOBIET

W niedzielę 09 marca w sali Gminnego Ośrodka Kultury w Suścu na zaproszenie Wójta Gminy Susiec – Franciszka Kawy przybyły Panie z zespołów śpiewaczych, ze stowarzyszenia oraz Kół Gospodyń Wiejskich, a także dyrektorzy i kierownicy  podległych gminie jednostek.

[GALERIA ZDJĘĆ]