ZUMBA w GOK w Suścu

ZUMBA

"Od ćwiczeń do sprawności, od tańca do radości"

Od 17 października 2015 r. w Suścu rozpoczęto zajęcia „ZUMBA”.

Nauka odbywa się w GOK w Suścu

ul. Tomaszowska 100

Zapisy pod tel. 660-682-270 lub na zajęciach. Zapraszamy wszystkich serdecznie.

Podsumowanie projektu Rozwój turystyki na terenie Gminy Susiec

zrealizowł projekt pt. „ Rozwój turystyki na terenie Gminy Susiec”.

W ramach projektu zostały zrealizowane następujące zadania:
- wykonanie dwóch tablic informacyno-turystycznych w Suścu i Majdanie Sopockim Drugim,
- wydanie map „Gmina Susiec na Roztoczu”,
- wydanie wierszowanego przewodnika dla dzieci,
- wydanie albumu zdjęciowego,
- wykonanie filmu promującego o Gminie Susiec.

Powakacyjne spotkanie seniorów

W dniu 25.09.2014 r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Suścu odbyło się powakacyjne spotkanie członków Klubu Seniora.

Na spotkaniu obecny był Wójt Gminy Franciszek Kawa, z którym  seniorzy rozmawiali wymieniając letnie doświadczenia. Przy przygotowanym posiłku śpiewano znane i nieznane piosenki oraz  tańczono.

Film promocyjny: Gmina Susiec na Roztoczu

zrealizowł projekt pt. „ Rozwój turystyki na terenie Gminy Susiec”.

Na film promocyjny  pt: "Gmina Susiec na Roztoczu" stworzony w ramach tego projektu i do odwiedzenia gminy Susiec zapraszają Państwa:

-  wykonawca projektu w osobie Joanny Kowalczk Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Suścu

-  oraz współpracujęce z GOK w Suścu Roztoczańskie Stowarzyszenie Agroturystyczne w Suścu.

Dożynki Powiatowe w Wożuczynie Cukrowni.

DOŻYNKI POWIATOWE
7 września 2014 r. w Wożuczynie Cukrowni zorganizowano  Powiatowe Święto Plonów.

W trakcie dożynek rozstrzygnięto konkurs na najpiękniejszy wieniec dożynkowy. W kategorii wieńca tradycyjnego Komisja Konkursowa  przyznała I miejsce Sołectwu Majdan Sopocki Drugi.

[GALEIA ZDJĘĆ]

Dożynki Gminno Parafialne - Łosiniec 2014

Dożynki Gminno - Parafialne

17 sierpnia odbyła się kolejna cykliczna impreza w Gminie Susiec, czyli Dożynki Gminno - Parafialne tym razem promował się  Łosiniec. Impreza  rozpoczęła się od przekazania przez Starostów Dożynkowych Moniki Soluch z Kunek i Józefa Mandziuka  z  Łosińca  chleba upieczonego z tegorocznych plonów na ręce Gospodarzy Dożynek: Wójta Gminy Susiec – Franciszka Kawy i Proboszcza Parafii Łosiniec – ks. Zenona Górę.