Gminne Święto Seniora

GMINNE ŚWIĘTO SENIORA

Podobnie jak na całym świecie obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Osób Starszych tak w Polsce obchodzimy Światowy Dzień Seniora.

Aby zwrócić uwagę jak ważne i potrzebne jest to święto, 26 listopada w sali Gminnego Ośrodka Kultury w Suścu odbyły się Gminne Obchody Dnia Seniora.

[GALERIA ZDJĘĆ]

Bzezpłatny internet w bibliotekach

BEZPŁATNY INTERNET

Gminny Ośrodek Kultury w Suścu informuje wszystkich zainteresowanych, że Biblioteka w Suścu oraz Filia Biblioteczna w Majdanie Sopockim  biorą udział  w programie: „AKADEMIA ORANGE DLA BIBLIOTEK”

Gminny Konkurs Recytatorski z cyklu Ulubieni Autorzy

Zapraszamy do wzięcia udziału w Gminnym Konkursie Recytatorskim z cyklu "Ulubieniu autorzy".

Konkurs organizowany jest przez Gminny Ośrodek Kultury w Suścu, Biblioteka w Suścu i odbędzie się w dniu 17 grudnia 2014 r.

Regulamin konkursu w załączeniu na niniejszej stronie.

Usługa Książka na telefon

Gminny Ośrodek Kultury w Suścu - Biblioteka w Suścu wychodząc naprzeciw potrzebom mieszkańców miejscowości Kunki i Paary proponuje nową usługę „Książka na telefon”.

ZUMBA w GOK w Suścu

ZUMBA

"Od ćwiczeń do sprawności, od tańca do radości"

Od 17 października 2015 r. w Suścu rozpoczęto zajęcia „ZUMBA”.

Nauka odbywa się w GOK w Suścu

ul. Tomaszowska 100

Zapisy pod tel. 660-682-270 lub na zajęciach. Zapraszamy wszystkich serdecznie.

Konkurs Plastyczny "Arcydzieła z odpadów"