23 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

23 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - 11.01.2015 r.

Powołany Sztab 000879 przy Gminny Ośrodku Kultury Suścu organizuje Wielkie Granie WOŚP 2015 pod hasłem : „Dla podtrzymania wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz dla godnej opieki medycznej seniorów”

Gminne Święto Seniora

GMINNE ŚWIĘTO SENIORA

Podobnie jak na całym świecie obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Osób Starszych tak w Polsce obchodzimy Światowy Dzień Seniora.

Aby zwrócić uwagę jak ważne i potrzebne jest to święto, 26 listopada w sali Gminnego Ośrodka Kultury w Suścu odbyły się Gminne Obchody Dnia Seniora.

[GALERIA ZDJĘĆ]

Bzezpłatny internet w bibliotekach

BEZPŁATNY INTERNET

Gminny Ośrodek Kultury w Suścu informuje wszystkich zainteresowanych, że Biblioteka w Suścu oraz Filia Biblioteczna w Majdanie Sopockim  biorą udział  w programie: „AKADEMIA ORANGE DLA BIBLIOTEK”

Gminny Konkurs Recytatorski z cyklu Ulubieni Autorzy

Zapraszamy do wzięcia udziału w Gminnym Konkursie Recytatorskim z cyklu "Ulubieniu autorzy".

Konkurs organizowany jest przez Gminny Ośrodek Kultury w Suścu, Biblioteka w Suścu i odbędzie się w dniu 17 grudnia 2014 r.

Regulamin konkursu w załączeniu na niniejszej stronie.

Uroczystość Patriotyczno-Religijna w Łosińcu 2019