Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
  • Image 01
  • Image 02
  • Image 03
  • Image 04
  • Image 05
  • Image 06
  • Image 07
  • Image 08
  • Image 09
Gminny Ośrodek Kultury w Suścu
Powitanie
Witaj na oficjalnej stronie internetowej Gminnego Ośrodka Kultury w Suścu.

Aktualności

JARMARK ORDYNACKI

JARMARK ORDYNACKI

17 sierpnia na Rynku Miejskim w Tomaszowie Lubelskim podczas Jarmarku Ordynackiego na scenie  wystapił Zespół Ludowy „Parzanki” z Paar, który reprezentował nasza gminę.

fot. Tomaszowski Dom Kultury

[GALERIA ZDJĘĆ]

Sieciaki na wakacjach

6 sierpnia 2014 r. w Bibliotece w Suścu odbył się Wakacyjny piknik edukacyjny "sieciaki na wakacjach”. To seria wakacyjnych pikników edukacyjnych organizowanych przez Fundację Dzieci Niczyje i Fundację Orange. Akcja ma na celu edukowanie dzieci poprzez zabawę.

 

[GALERIA ZDJĘĆ]

Odjazdowy Bibliotekarz 2014

Odjazdowy Bibliotekarz 2014 - Odjazdowy Susiec

W tym roku po raz drugi Biblioteka  w  Suścu uczestniczyła w ogólnopolskiej akcji Odjazdowy Bibliotekarz. Grupa uczestników wyruszyła 30 lipca 2014 roku, o godzinie 9:00 z parkingu przy GOK w Suścu. Metą rajdu była miejscowość Huta Szumy z  wodospadami na rzece Tanwi.

[GALERIA ZDJĘĆ]

Koncert Scena Mistrzów

W programie 48 Ogólnopolskiego Festiwalu Kapel i Śpiewaków Ludowych
 w Kazimierzu uwzględniono 
Rok Kolbergowski. Podczas festiwalu odbył się koncert Scena Mistrzów,  w którym zaprezentowali się min. artyści ludowi, którzy otrzymali nagrody im. Oskara Kolberga - zasłużonego dokumentalisty i badacza kultury.Wśród występujących na festiwalowej scenie 28 czerwca 2014 r. wystąpiła również Janina Kowalczuk mieszkanka Grabowicy, reprezentująca Gminę Susiec.

Festiwal Pieśni ku Czci Serca Jezusowego

 

fot. GOK Krynice

Festiwal Pieśni ku Czci Serca Jezusowego.

15 czerwca 2014 r. w Kościele Parafialnym w Krynicach odbył się III Festiwal Pieśni ku Czci Serca Jezusowego. Celem organizatorów była popularyzacja najważniejszych treści muzycznych i sacrum w pieśniach, a także prezentacja zespołów i solistów prowadzących działalność artystyczną. W festiwalu wystąpił zespół „Grabowiczanki” z Grabowicy.

Uczestnicy koncertu otrzymali pamiątkowe statuetki i okolicznościowe dyplomy.

[GALERIA ZDJĘĆ]

Polub nasz profil na Facebook
Bądź zawsze na bieżąco