Film promocyjny: Gmina Susiec na Roztoczu

zrealizowł projekt pt. „ Rozwój turystyki na terenie Gminy Susiec”.

Na film promocyjny  pt: "Gmina Susiec na Roztoczu" stworzony w ramach tego projektu i do odwiedzenia gminy Susiec zapraszają Państwa:

-  wykonawca projektu w osobie Joanny Kowalczk Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Suścu

-  oraz współpracujęce z GOK w Suścu Roztoczańskie Stowarzyszenie Agroturystyczne w Suścu.

Dożynki Powiatowe w Wożuczynie Cukrowni.

DOŻYNKI POWIATOWE
7 września 2014 r. w Wożuczynie Cukrowni zorganizowano  Powiatowe Święto Plonów.

W trakcie dożynek rozstrzygnięto konkurs na najpiękniejszy wieniec dożynkowy. W kategorii wieńca tradycyjnego Komisja Konkursowa  przyznała I miejsce Sołectwu Majdan Sopocki Drugi.

[GALEIA ZDJĘĆ]

Dożynki Gminno Parafialne - Łosiniec 2014

Dożynki Gminno - Parafialne

17 sierpnia odbyła się kolejna cykliczna impreza w Gminie Susiec, czyli Dożynki Gminno - Parafialne tym razem promował się  Łosiniec. Impreza  rozpoczęła się od przekazania przez Starostów Dożynkowych Moniki Soluch z Kunek i Józefa Mandziuka  z  Łosińca  chleba upieczonego z tegorocznych plonów na ręce Gospodarzy Dożynek: Wójta Gminy Susiec – Franciszka Kawy i Proboszcza Parafii Łosiniec – ks. Zenona Górę.

JARMARK ORDYNACKI

17 sierpnia na Rynku Miejskim w Tomaszowie Lubelskim podczas Jarmarku Ordynackiego na scenie  wystapił Zespół Ludowy „Parzanki” z Paar, który reprezentował nasza gminę.

fot. Tomaszowski Dom Kultury

Sieciaki na wakacjach

6 sierpnia 2014 r. w Bibliotece w Suścu odbył się Wakacyjny piknik edukacyjny "sieciaki na wakacjach”. To seria wakacyjnych pikników edukacyjnych organizowanych przez Fundację Dzieci Niczyje i Fundację Orange. Akcja ma na celu edukowanie dzieci poprzez zabawę.

Odjazdowy Bibliotekarz 2014

Odjazdowy Bibliotekarz 2014 - Odjazdowy Susiec

W tym roku po raz drugi Biblioteka  w  Suścu uczestniczyła w ogólnopolskiej akcji Odjazdowy Bibliotekarz. Grupa uczestników wyruszyła 30 lipca 2014 roku, o godzinie 9:00 z parkingu przy GOK w Suścu. Metą rajdu była miejscowość Huta Szumy z  wodospadami na rzece Tanwi.

Rozstrzygnięcie Konkursu Bożonarodzeniowego