Opłatek Kombatancki- 17 stycznia

KOMBATANCKI OPŁATEK

Pokój na ziemi. Życzliwość pomiędzy ludźmi. Oto posłannictwo Bożego Narodzenia, odwieczne posłannictwo,

o którym śpiewają organy w kościołach i
                                                       które wydzwaniają dzwony w dzwonnicach

[GALERIA ZDJĘĆ]

Siłownia zewnętrzna k. GOK w Suścu już jest

Serdecznie zapraszamy na ustawioną siłownię zewnętrzną k. Gminnego Ośrodka Kultury w Suścu.

Mogą z niej korzystać bezpłatnie zarówno młodzi jak i dorośli.

Mamy nadzieję że przysporzy Państwu wiele radości, a częstym bywalcom życzymy podniesienia tężyzny fizycznej.

Cyrk "Astoria" w Suścu