DZIEŃ KOBIET

W niedzielę 09 marca w sali Gminnego Ośrodka Kultury w Suścu na zaproszenie Wójta Gminy Susiec – Franciszka Kawy przybyły Panie z zespołów śpiewaczych, ze stowarzyszenia oraz Kół Gospodyń Wiejskich, a także dyrektorzy i kierownicy  podległych gminie jednostek.

[GALERIA ZDJĘĆ]

Ferie zimowe 2014 w gminie Susiec

Ferie zimowe 2014

Już tradycją staje się, iż dzieci i młodzież nie mogą nudzić się w wolnym czasie. Po raz kolejny zostały zorganizowane dla nich przez Gminny Ośrodek Kultury ferie. Uczestnicy spędzili wolny czas biorąc udział w zajęciach plastycznych, sportowych, w grach, zabawach i spotkaniach integracyjnych.

[GALERIA ZDJĘĆ]