Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
  • Image 01
  • Image 02
  • Image 03
  • Image 04
  • Image 05
  • Image 06
  • Image 07
  • Image 08
  • Image 09
Gminny Ośrodek Kultury w Suścu
Powitanie
Witaj na oficjalnej stronie internetowej Gminnego Ośrodka Kultury w Suścu.

Aktualności

Kiermasz Wielkanocny w GOK Susiec

Dnia 18.03.2016 r. w godz. 9:00-17:00 GOK Susiec 

Rękodzieło artystyczne: pisanki, stroiki, palmy wielkanocne, kartki świąteczne oraz wiele innych...

W planie mamy również prezentację wyrobów artystów z Ukrainy.

Wszystkich zaintersowanych wystawców prosimy o zgłoszenia w GOK Susiec pod nr. tel. 84 6654410.

Kobiety "rządzą" w Gminie Susiec!

8 Zespołów Śpiewaczych, 7 Kół Gospodyń Wiejskich, 7 Stowarzyszeń, Radne, Sołtyski, Dyrektorki jednostek podległych gminie i Dyrektorki instytucji kultury łącznie 200 Pań z gminy Susiec spotkało się na uroczystości specjalnie przygotowanej dla nich.

Koncert Pieśni Pasyjnej

6 Marca 2016 roku w Kościele pod wezwaniem Matki Bożej Królowej Polski w Bełżcu, odbył się V Koncert Pieśni Pasyjnej. Na koncercie wystąpiło 14 zespołów z terenu powiatów tomaszowskiego, lubaczowskiego i hrubieszowskiego. Gminę Susiec reprezentował Zespół „Grabowiczanki” z Grabowicy.  

(Fot. GOK Bełżec)

VI edycja programu stypendialnego "Marzenie o Nauce"

 

Szanowni Państwo,

Od 14.02 - 31.03.2016 będzie trwała rekrutacja do VI edycji programu stypendialnego Marzenie o Nauce. Program skierowany jest do uzdolnionej młodzieży zamieszkującej w małych miejscowościach. Fundacja poszukuje kolejnych 80 młodych ludzi, których obejmie swoją opieką na czas nauki w liceum ogólnokształcącym.

Ferie Zimowe już za Nami..

Ferie w GOK - 2016 za nami.

W dniach od 15 lutego 2016 r. do dnia 27 lutego 2016 r. codziennie ponad 70 dzieci uczestniczyło w feriach zimowych w GOK wspólnie z Klubem Prima i Biblioteką, który zorganizował bardzo urozmaiconą ofertę zajęć takich jak: rekreacyjno – sportowych, artystycznych, kulinarnych, komputerowych, profilaktycznych, tańca nowoczesnego Hip – Hop, Zumby..

Ferie Zimowe z GOKiem

Gminny Ośrodek Kultury w Suścu

Klub Prima i Biblioteka

zapraszają

 na bezpłatne zajęcia w okresie ferii zimowych

od poniedziałku do soboty

w godz.10.00 – 14.00

Ostatki w Klubie Seniora

 4 lutego 2016 r po raz kolejny seniorzy z Suśca oraz z Narola razem świętowali zakończenie karnawału w Tłusty Czwartek. Przy wspólnych śpiewach, zabawie mile upłynął czas.

Opłatek Kombatantów

W sobotę 16 stycznia w Gminnym Ośrodku Kultury odbył się kolejny kombatancki opłatek Gminnego Koła ZW RP i BWP w Suścu, w którym uczestniczyło ponad 80 kombatantów z gminy Susiec oraz Rudy Różanieckiej.

Polub nasz profil na Facebook
Bądź zawsze na bieżąco