Kiermasz Wielkanocny w GOK Susiec

Dnia 18.03.2016 r. w godz. 9:00-17:00 GOK Susiec

Rękodzieło artystyczne: pisanki, stroiki, palmy wielkanocne, kartki świąteczne oraz wiele innych...

W planie mamy również prezentację wyrobów artystów z Ukrainy.

Wszystkich zaintersowanych wystawców prosimy o zgłoszenia w GOK Susiec pod nr. tel. 84 6654410.

Kobiety "rządzą" w Gminie Susiec!

8 Zespołów Śpiewaczych, 7 Kół Gospodyń Wiejskich, 7 Stowarzyszeń, Radne, Sołtyski, Dyrektorki jednostek podległych gminie i Dyrektorki instytucji kultury łącznie 200 Pań z gminy Susiec spotkało się na uroczystości specjalnie przygotowanej dla nich.

Koncert Pieśni Pasyjnej

6 Marca 2016 roku w Kościele pod wezwaniem Matki Bożej Królowej Polski w Bełżcu, odbył się V Koncert Pieśni Pasyjnej. Na koncercie wystąpiło 14 zespołów z terenu powiatów tomaszowskiego, lubaczowskiego i hrubieszowskiego. Gminę Susiec reprezentował Zespół „Grabowiczanki” z Grabowicy.

(Fot. GOK Bełżec)

VI edycja programu stypendialnego "Marzenie o Nauce"

Szanowni Państwo,

Od 14.02 - 31.03.2016 będzie trwała rekrutacja do VI edycji programu stypendialnego Marzenie o Nauce. Program skierowany jest do uzdolnionej młodzieży zamieszkującej w małych miejscowościach. Fundacja poszukuje kolejnych 80 młodych ludzi, których obejmie swoją opieką na czas nauki w liceum ogólnokształcącym.

Ferie Zimowe już za Nami..

Ferie w GOK - 2016 za nami.

W dniach od 15 lutego 2016 r. do dnia 27 lutego 2016 r. codziennie ponad 70 dzieci uczestniczyło w feriach zimowych w GOK wspólnie z Klubem Prima i Biblioteką, który zorganizował bardzo urozmaiconą ofertę zajęć takich jak: rekreacyjno – sportowych, artystycznych, kulinarnych, komputerowych, profilaktycznych, tańca nowoczesnego Hip – Hop, Zumby..

Ferie Zimowe z GOKiem

Klub Prima i Biblioteka

zapraszają

na bezpłatne zajęcia w okresie ferii zimowych

od poniedziałku do soboty

w godz.10.00 – 14.00

Ostatki w Klubie Seniora

4 lutego 2016 r po raz kolejny seniorzy z Suśca oraz z Narola razem świętowali zakończenie karnawału w Tłusty Czwartek. Przy wspólnych śpiewach, zabawie mile upłynął czas.

Opłatek Kombatantów

W sobotę 16 stycznia w Gminnym Ośrodku Kultury odbył się kolejny kombatancki opłatek Gminnego Koła ZW RP i BWP w Suścu, w którym uczestniczyło ponad 80 kombatantów z gminy Susiec oraz Rudy Różanieckiej.