EnergyLandia

29 sierpnia 2019 r. grupa dzieci i młodzieży uczestnicząca w czwartkowych wakacyjnych spotkaniach z GOK Susiec wraz z opiekunami odwiedziła największy park rozrywki w Polsce - Zator ENERGYLANDIA.
Słońce, wysoka temperatura i żar lejący się z nieba nie przeszkodziło grupie liczącej ponad 40 osób w świetnej zabawie i szaleństwie na różnych atrakcjach, które czekały na nas w parku.
Dziękujemy Wójtowi Gminy Susiec - Zbigniewowi Naklickiemu za pomoc w organizacji wycieczki oraz dofinansowanie połowy kosztów transportu.
Pełni wrażeń i emocji, zmęczeni ale uśmiechnięci pożegnaliśmy wakacje z GOK.
Do zobaczenia za rok.
Uroczystość Patriotyczno-Religijna w Łosińcu 2019