Dożynki Powiatowe - Tarnawatka 2019

25 sierpnia 2019 r. Wójt Gminy Susiec – Zbigniew Naklicki, Przewodniczący Rady Gminy Susiec - Leszek Ważny, Sekretarz Gminy - Tomasz Skroban, Radny Rady Powiatu - Tadeusz Suski, Dyrektor GOK - Joanna Kowalczuk oraz z dwie delegacje z wieńcami z KGW Grabowicy i KGW Paary / Zespół Parzanki, a także Poczet Sztandarowy Zarządu Gminnego OSP RP w Suścu i KGW z Oseredka uczestniczyli w Dożynkach Powiatowych w Tarnawatce.
W tym dniu zostali odznaczeni również rolnicy z naszej gminy, a byli to Stanisław Kawka i Łukasz Mikuła.
Dziękujemy wszystkim poszczególnym delegacjom za piękną postawę i reprezentowanie naszej Susieckiej Gminy, a osobom odznaczonym jeszcze raz gratulujemy

Uroczystość Patriotyczno-Religijna w Łosińcu 2019