Rajd Rowerowy do Majdanu Sopockiego

Wakacyjny czwartek z GOK Susiec spędziliśmy na rajdzie rowerowym trasą Susiec przez Oseredek, wygon do Majdanu Sopockiego nad zalew. Pomimo pogody, która nas nie rozpieszczała 30 uczestników rajdu wystartowało i bezpiecznie powróciło na metę do GOK. Odpoczynek zaplanowany był w Roztoczance na frytkach, a Wójtowi Gminy Susiec - Zbigniewowi Naklickiemu dziękujemy za wręczenie każdemu czekolady - nagrody za udział. Podziękowania składamy OSP Susiec za pomoc w zabezpieczeniu rajdu.
Uroczystość Patriotyczno-Religijna w Łosińcu 2019