Spotkanie ze służbami mundurowymi

25 lipca 2019 r. przy GOK grupa 55 osobowa dzieci i młodzieży miała spotkanie ze służbami mundurowymi. Odwiedzili nas strażacy z OSP Grabowica, którzy przyjechali wozem strażackim i przygotowali wiele konkurencji wypełniając czas na świetnej i mokrej zabawie. W tym dniu również była z nami Policja z Suśca i z Tomaszowa Lubelskiego, która przekazywała wiele informacji o bezpieczeństwie podczas wakacji, jednak największym zainteresowaniem cieszyły się policyjne psy patrolowo - tropiące oraz samochód więźniarka.
Wszyscy uczestnicy otrzymali lody.

Kulig