Powitanie Lata w gminie Kamień

POWITANIE LATA  W GMINIE KAMIEŃ

Na powitanie lata Gmina Kamień zaprosiła w tym roku nasz zespół  Kwiaty Roztocza, który miał zaszczyt promować rodzimą kulturę śpiewając  roztoczańskie pieśni  i godnie reprezentował Gminę Susiec.  Było to bardzo udane powitanie lata w niedzielę 30 czerwca, sympatyczne spotkanie z publicznością i niezwykła gościnność zaprzyjaźnionego zespołu "Rosa".  Cieszy nas fakt, że nasze zespoły z gminy Susiec zauważają inne gminy zapraszając na gościnne występy. Taka współpraca gmin dotycząca kultury  jest niezwykle cenna i ubogaca nas wszystkich zarówno słuchających jak i śpiewających.

Święto Pieczonego Ziemniaka 2019