Ekologiczny Pokaz Mody

31 maja 2019 r. na stadionie sportowym w Suścu podczas Gminnego Dnia Dziecka został zorganizowany „Ekologiczny Pokaz Mody” w ramach Projektu Grantowego poddziałanie 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność objęte PROW na lata 2014- 2020. Zadanie pn. „Modowe z Ekologią Zmagania” dofinansowano za pośrednictwem LGD „Roztocze Tomaszowskie”.

Komisja w składzie Ewa Piwko – Witkowska – przewodnicząca oraz członkowie: Tomasz Skroban, Małgorzata Łasocha, Urszula Szymańska, Edyta Nieścior i Magdalena Syta – Koper z pośród 40 strojów zaprezentowanych przez dzieci i młodzież wybrała 20 finalistów, którzy zaprezentują się podczas imprezy „Modowe z Ekologią Zmagania" w dniu 30 czerwca 2019 r. w Majdanie Sopockim.

Konkurs skierowany był do uczniów przedszkoli i klas I -VI z gm. Susiec, a organizatorem było Stowarzyszenie Alternatywy w Suścu. Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody rzeczowe.

Dziękujemy dyrekcji, nauczycielom i rodzicom za przygotowanie dzieci do pokazu oraz prezentację pomysłowych strojów ekologicznych.

50 lecie zespołu Grabowiczanki