Przegląd Pieśni Maryjnej w Łukawcu

Przegląd pieśni Maryjnej - Łukawiec

"Z pieśnią na ustach do serca Matki" - to myśl przewodnia dwudziestej  drugiej  edycji Przeglądu Pieśni Maryjnej w Łukawcu. Przegląd poprzedziła Msza święta. W tegorocznej edycji wzięło udział 17 zespołów z diecezji zamojsko – lubaczowskiej i archidiecezji przemyskiej. Wśród uczestników był zespół  „Zagórzanki”  z Łuszczacza,  który reprezentował naszą gminę. W ich wykonaniu usłyszeliśmy pieśni pt. „Wśród tylu dróg”, „Jak trudno dobrać słów”, „Pieśń o Archaniele Michaelu”.