IX Wojewódzki Konkurs Artystyczny 7 Talent

Uczniowie Szkoły Casio działającej przy GOK Susiec pod kierownictwem Zdzisława Haci wystąpili na IX Wojewódzkim Konkursie Artystycznym 7 Talent w Lublinie prezentując się solo oraz grupowo w kategorii popis instrumentalny. Gratulujemy pięknych występów Sebastianowi, Kacprowi i Aleksandrze uczniom ZSP Susiec, a Oli uzyskania III miejsca na podium.
Dodatkowo Aleksandra zaprezentowała swoje umiejętności na wręczeniu nagród w wojewódzkim konkursie plastycznym 7 Talent w Lublinie w Trybunale Koronnym.
Wielkie brawa dla zdolnej młodzieży, która swoimi występami promowała naszą gminę Susiec.