Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
  • Image 01
  • Image 02
  • Image 03
  • Image 04
  • Image 05
  • Image 06
  • Image 07
  • Image 08
  • Image 09
Gminny Ośrodek Kultury w Suścu
Powitanie
Witaj na oficjalnej stronie internetowej Gminnego Ośrodka Kultury w Suścu.

Dzień Kobiet

 

10 marca 2019 r. w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Suścu odbył się Gminny Dzień Kobiet. Licznie przybyłe Panie z terenu naszej gminy, mogły spędzić miło czas pod znakiem wspaniałej zabawy i ciepłej atmosfery. Po przywitaniu przez Wójta Gminy Susiec – Zbigniewa Naklickiego i złożeniu pięknych życzeń przedstawiona została prezentacja multimedialna o działalności Kół Gospodyń Wiejskich i Zespołów Śpiewaczych za 2018 rok przez Dyrektor GOK –Joannę Kowalczuk. Następnie strażacy z OSP Grabowica – Sylwek i Wojtek, oraz z OSP Łosiniec II - Wiesław, przygotowali program kabaretowy, który rozbawił całą publiczność do łez. Dodatkowo w wykonaniu Wiesława wysłuchaliśmy koncertu różnych piosenek.

Aby tradycji stało się zadość -  symbolicznego goździka wraz z gorącymi życzeniami - wszystkie przybyłe Panie otrzymały z rąk Wójta Gminy Susiec- Zbigniewa Naklickiego, Leszka Ważnego - Przewodniczącego Rady Gminy, Tomasza Skrobana - Sekretarza Gminy Susiec, Tadeusza Suskiego i Jana Fila – Radnych Powiatu Tomaszowskiego. Upominkowe kosze wraz z podziękowaniami otrzymały Zespoły Śpiewacze i Koła Gospodyń Wiejskich oraz słodkości które trafiły do prezesek stowarzyszeń. Szczególne podziękowania padły na ręce Ewy Piwko-Witkowskiej - Prezes LGD „Roztocze Tomaszowskie”  i Marty Fus - Dyrektora biura, które swoją pracą, działalnością, zaangażowaniem wspierają naszą gminę. Kosz upominkowy otrzymała także Dyrektor GOK – Joanna Kowalczuk, który został wręczony w imieniu Starosty Tomaszowskiego przez Jana Fila - Członeka Zarządu Powiatu.

Dopełnieniem tego wieczoru była lampka szampana i słodki poczęstunek: gorąca szarlotka z lodami, sałatka owocowa - przygotowane przez Panie z KGW z Suśca oraz zestaw tradycyjnych ciast domowych, które upiekły Panie z KGW  Rybnica.

Dziękujemy wszystkim Paniom za tak liczną obecność i wspaniałą współpracę.

Informator Turystyczny
Muzeum pożarnictwa w Oseredku
Najnowszy album
Przegląd Pieśni Maryjnej w Łukawcu 2019

W naszej galerii posiadamy
zdjęć!
Kargul i Pawlak
Polub nasz profil na Facebook
Bądź zawsze na bieżąco