Bieg Narciarski

22 lutego 2019 roku odbył się Bieg Narciarski organizowany w ramach projektu grantowego pt. „Organizacja imprez ekologicznych, promujących Roztocze - pn. Cztery Pory Roku na Roztoczu”.
W biegu brała udział Nasza grupa dzieci i młodzieży z Gminy Susiec-uczestnicy Ferii Zimowych organizowanych przez GOK w Suścu.

Zadanie pt. „Organizacja imprez ekologicznych, promujących Roztocze - np. Cztery pory roku na Roztoczu” realizowane jest przez Stowarzyszenie Bądźmy Razem" w Grabowicy w ramach podziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” , działanie „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADDER” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-20120  dofinansowanego za pośrednictwem Lokalnej Grupy Działania „Roztocze Tomaszowskie”.
Przegląd Pieśni Maryjnej w Łukawcu 2019