Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
  • Image 01
  • Image 02
  • Image 03
  • Image 04
  • Image 05
  • Image 06
  • Image 07
  • Image 08
  • Image 09
Gminny Ośrodek Kultury w Suścu
Powitanie
Witaj na oficjalnej stronie internetowej Gminnego Ośrodka Kultury w Suścu.

Wieczór Kolęd

Wieczór kolęd

Jak co roku w Święto Trzech Króli w Gminnym Ośrodku Kultury w Suścu odbył się „Wieczór Kolęd”, którego organizatorami byli Wójt Gminy Susiec – Zbigniew Naklicki oraz Gminny Ośrodek Kultury w Suścu. Swoją obecnością zaszczycili nas: Radny Powiatu Tomaszów Lubelski – Tadeusz Suski, Przewodniczący Rady Gminy Susiec – Leszek Ważny, Proboszcz Parafii Susiec Ks. Kanonik dr Andrzej Niedużak, Wikariusz Ks. Piotr Grzechnik, Dyrektor NZOZ w Suścu i w Majdanie Sopockim Mirosława Kapuścińska wraz z małżonkiem mecenasem Piotrem Kapuścińskim, Przedstawiciele Nadleśnictwa Józefów - Adam Skiba i Marian Biały, Kierownik Posterunku Policji w Suścu - Jarosław Krupa, kierownicy i dyrektorzy jednostek Gminy, radni, sołtysi, prezesi stowarzyszeń, nauczyciele, dzieci, młodzież, strażacy i mieszkańcy. 
W tym dniu na scenie mogliśmy wysłuchać wielu pięknych kolęd i pastorałek tych dawnych, tradycyjnych, ale i współczesnych wykonanych przez 8 zespołów śpiewaczych z terenu gminy Susiec: Parzanki z Paar, Kwiaty Roztocza z gminy Susiec, Jutrzenkę z Ciotuszy Nowej, Szumy z Suśca, Grabowiczanki z Grabowicy, Olszankę z Wólki Łosinieckiej, Zagórzanki z Łuszczacza, Sopocką Nutę z Majdanu Sopockiego, a także Orkiestrę Dętą z Łosińca oraz Orkiestrę działającą przy ZSP w Suścu pod batutą Janusza Kiecany, uczniów Szkoły Casio pod kierownictwem Zdzisława Hacia, przedszkolaków z Samorządowego Przedszkola w Suścu grupa Smerfów i Skrzatów oraz 10. DH „Traperski Krąg” z Suśca pod kierownictwem Anny Rojek. 
Podczas uroczystości przedstawione zostały Jasełka wykonane przez uczniów z Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Grabowicy pod kierunkiem Barbary Łasocha. Wszyscy występujący otrzymali pamiątkowy dyplom i statuetkę, młodsi również słodkości. 
W radosnej i ciepłej atmosferze szybko minął wieczór, który poprowadzili Joanna Kowalczuk – Dyrektor GOK Susiec wraz z Maciejem Pióro- pracownikiem.
Po części artystycznej spotkaliśmy się na wspólnym przełamaniu opłatkiem, gdzie padało wiele pięknych i szczerych życzeń, a my Państwu w tym Nowym 2019 Roku życzymy Wszystkim, aby patrzyli do przodu i mieli marzenia, byli odważni i dążyli do ich spełnienia, dbali o zdrowie, o swoją rodzinę, cieszyli się życiem, chwytali chwile. 
W imieniu organizatorów dziękujemy Nadleśnictwu Józefów za piękne choinki, które nie tylko ładnie wkomponowały się w naszą dekorację, ale roznosiły zapach roztoczańskiego lasu, strażakom oraz Spółdzielni Arka za pomoc w organizacji. Nasze podziękowania kierujemy także do fotografa - Grzegorza Kozyry, dzięki któremu możemy przedstawić Państwu naszą relację fotograficzną z Wieczoru Kolęd.

Informator Turystyczny
Muzeum pożarnictwa w Oseredku
Najnowszy album
Powiatowy dzień bibliotekarzy

W naszej galerii posiadamy
zdjęć!
Kargul i Pawlak
Polub nasz profil na Facebook
Bądź zawsze na bieżąco