Święta Bożego Narodzenia na 300 procent!

Fot: (Kwiaty Roztocza); (Radio Lublin)

Aby trzykrotnie wystąpić podczas tak gorącego okresu jak, tzw. kolęda, potrzeba było sporo czasu i determinacji, ale na szczęście tego naszym „Kwiatom Roztocza” nigdy nie brakuje.

Rozgrzewką był występ w Łabuńkach na podsumowaniu charytatywnej akcji: „Zróbmy pokój dla Adriana”, ale jednocześnie był to czas dużej moralnej satysfakcji wynikającej z udziału w bardzo ludzkiej, wartościowej akcji z udziałem niezwykłych ludzi w tym: starosty, księdza, radnych miejskich z Zamościa, ludzi dobrej woli. Zaprezentowaliśmy tam kilka kolęd oraz autorską pastorałkę, która przygrywała podczas przeżywania świąt w wielu domach, nawet daleko poza naszym województwem.

Miłych wrażeń dostarczył nam występ w Centrum Rehabilitacji Rolników w Horyńcu – Zdroju, gdzie pieśnią i kolędą urozmaicaliśmy kuracjuszom - rolnikom  ich pobyt w sanatorium.  W dzień Bożego Narodzenia spotkaliśmy się z bardzo sympatycznym i międzynarodowym towarzystwem w naszym ośrodku wypoczynkowym: „Sosnowe Zacisze”,  gdzie zaprezentowaliśmy różnorodne kolędy i pastorałki, a nastrój był tak miły, że planowane pół godziny przekroczyliśmy czterokrotnie. Cieszymy się, że mogliśmy swoimi występami   przybliżyć tradycję kolędowania i umilić świąteczny czas.

Artykuł Radia Lublin
O naszej akcji opowiedziały główne Wiadomości TVP1. Sami zobaczcie.

Marian Mandziuk
WOŚP 2019