„Niepodległa do hymnu”!

„Niepodległa do hymnu” to jedyne w swoim rodzaju wydarzenie, możliwość wspólnego zaśpiewania hymnu przez każdego Polaka.
 Zaśpiewajmy razem z bliskimi, przyjaciółmi, sąsiadami.
Uczcijmy najważniejsze święto i jedyny taki jubileusz w naszym życiu!

Hymn zostanie wykonany 11 listopada podczas oficjalnych uroczystości państwowych
i podczas niewielkich uroczystości lokalnych w kraju i za granicą.
Mazurka wyemitują stacje radiowe i zagrają orkiestry straży pożarnej, wojska, policji. Zespoły polskich teatrów, oper, filharmonii również planują zaproszenie lokalnych społeczności do wspólnego świętowania.
Ty też przyłącz się do akcji i wspólnie z nami zaśpiewaj hymn!

Pomysłodawcą i koordynatorem akcji „Niepodległa do hymnu” jest Biuro Programu „Niepodległa”.

Gminne Święto Seniora