Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
  • Image 01
  • Image 02
  • Image 03
  • Image 04
  • Image 05
  • Image 06
  • Image 07
  • Image 08
  • Image 09
Gminny Ośrodek Kultury w Suścu
Powitanie
Witaj na oficjalnej stronie internetowej Gminnego Ośrodka Kultury w Suścu.

Festiwal Ludowy "Łączy Nas Kultura"

                             V Międzynarodowy Festiwal Ludowy „Łączy Nas Kultura”

1 lipca 2018 roku w Łopienniku Nadrzecznym odbył się V Międzynarodowy Festiwal Ludowy „Łączy Nas Kultura”-  to impreza ukazująca i promująca bogate walory tradycji ludowej  naszego województwa lubelskiego, jak również   naszych sąsiadów z kraju i z zagranicy. Na festiwalu doceniono także osoby, które w szczególny sposób angażują się  w upowszechnianie i promowanie kultury ludowej i  bezgraniczne oddają  się swojej pasji  dla dobra społecznego. Takie wyróżnienie otrzymała  Dyrektor naszego GOK - Joanna Kowalczuk, która wraz Wójtem naszej gminy – Zbigniewem Naklickim, uczestniczyła w festiwalu.  W trakcie imprezy, jako reprezentanci naszej gminy, wystąpił  zespół „Kwiaty Roztocza”, - promując śpiewem nasz region.

Informator Turystyczny
Muzeum pożarnictwa w Oseredku
Najnowszy album
Zebranie KGW i Zespołów Śpiewaczych

W naszej galerii posiadamy
zdjęć!
Kargul i Pawlak
Polub nasz profil na Facebook
Bądź zawsze na bieżąco