XXIV Konkurs Piosenki Partyzanckiej w Aleksandrowie

1 lipca br. po raz 24. odbył się w Dąbrowie koło Aleksandrowa Festiwal Piosenki Partyzanckiej, do którego zakwalifikowano 12 zespołów z regionu. Wysokie drugie miejsce zajął  działający trzeci rok Zespół wokalny ,,Olszanka” z Wólki Łosinieckiej. Wykonał w dwugłosie pieśń partyzancką ,,Szła dziewczyna” oraz patriotyczną pieśń napisaną w 1050-lecie chrztu Polski ,,Krzyż i orzeł”.

Zespół z Wólki Łosinieckiej reprezentujący gminę Susiec uległ tylko ,,Złotym Kłosom” z Łubcza (gmina Jarczów). Natomiast trzecie miejsce jury (p. Janina Biegalska oraz p. Andrzej Sar) przyznało Chórowi im.ks.Błażeja Nowosada z Aleksandrowa.