Festiwal Pieśni ku Czci Serca Jezusowego w Krynicach

W kościele parafialnym w Krynicach 10 czerwca 2018 r. odbył się VII Festiwal Pieśni ku Czci Serca Jezusowego. Celem festiwalu  było pobudzanie miłośników muzyki do wykonywania pieśni liturgicznych,  a także prezentacja  zespołów prowadzących działalność artystyczną. Artyści wykonywali po dwie pieśni (jedną ku czci Serca Jezusowego i jedną eucharystyczną. W festiwalu wystąpiło jedenaście zespołów z terenu powiatu tomaszowskiego. Gminę Susiec  reprezentował Zespół Śpiewaczy „ Olszanka” z Wólki Łosinieckiej. Uczestnicy koncertu otrzymali okolicznościowe dyplomy i kosze ze słodyczami.