XIII Powiatowy Przegląd Piosenki Religijnej i Patriotycznej w Wożuczynie

3 czerwca 2018 r. odbył się XIII Powiatowy Przegląd Piosenki Religijnej i Patriotycznej
w Wożuczynie.
Zespoły  z terenu powiatu i dekanatu tomaszowskiego występowały w trzech kategoriach wiekowych: dzieci, młodzież i dorośli prezentując piosenkę religijną oraz patriotyczną.
Do udziału w Przeglądzie zgłosiło się 14 zespołów z następujących miejscowości: Podhorce, Susiec, Tarnawatka, Krynice, Łaszczów, Rachanie, Wożuczyn, Źwiartów, Wożuczyn Cukrownia, Komarów, Tyszowce. Gminę Susiec reprezentował zespół Szumy.
Wszyscy wykonawcy otrzymali pamiątkowe dyplomy i statuetki ufundowane przez Starostę Tomaszowskiego.

Cyrk "Astoria" w Suścu