Wojewódzki konkurs artystyczny 7.TALENT

5 kwietnia w Studium Muzycznym Rozgłośni Regionalnej Polskiego Radia Lublin odbył się koncert laureatów Wojewódzkiego Konkursu Artystycznego 7. Talent. Celem jest promowanie uzdolnionych młodych ludzi, a także podnoszenie jakości kształcenia kulturalnego i artystycznego. Na scenie wystąpili młodzi artyści z całego województwa. Naszą gminę reprezentował Kacper Kołodziejczyk uczeń Szkoły Casio działającej przy GOK Susiec pod kierownictwem Zdzisława Haci.

Otwarcie Letniska w Majdanie Sopockim 2018