Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
  • Image 01
  • Image 02
  • Image 03
  • Image 04
  • Image 05
  • Image 06
  • Image 07
  • Image 08
  • Image 09
Gminny Ośrodek Kultury w Suścu
Powitanie
Witaj na oficjalnej stronie internetowej Gminnego Ośrodka Kultury w Suścu.

Rozstrzygnięcie Konkursu Wielkanocnego

PROTOKÓŁ

Protokół z rozstrzygnięcia Gminnego Konkursu Wielkanocnego zorganizowanego przez Gminny Ośrodek Kultury w Suścu, Bibliotekę w Suścu i Klub "Prima".

W dniu 21 marca 2018  roku Komisja w składzie:

  1. Zbigniew Naklicki – przewodniczący, 2. Urszula Bartoszek – członek, 3. Joanna Kowalczuk- członek, 4. Elżbieta Gęborys – członek, 5. Józefa Caryk- członek

 

dokonała rozstrzygnięcia konkursu na który wpłynęło łącznie 134 prac  Prace poniżej wymienionych uczniów zajęły następujące miejsca bądź uzyskały wyróżnienia, za które komisja przyznała nagrody, wyrażając tym samym podziękowanie za trud włożony w ich wykonanie.

W kategorii "Pisanki"

Kategoria kl. „0” i przedszkole:

I miejsce – Martyna Mandziuk – SP w Łosińcu

II miejsce – Oliwia Kusiak – SP w Łosińcu

ex aequo- Maksymilian Mróz- SP w Łosińcu

III miejsce- Błażej Zub  – SP w Łosińcu

Kategoria I-III:

I miejsce – Kacper Mróz–  SP w Łosińcu

ex aequo – Paulina Górnik  – SP w Łosińcu

II miejsce – Kamil Korga – SP w Łosińcu

ex aequo – Wojciech Iwanicki – SP w Łosińcu

III miejsce- Oliwia Makuch -  ZS w Majdanie Sop

ex aequo – Patryk Łoboda - ZS w Majdanie Sop

Wyróżnienia:

            Szymon Wrześniowski – SP w Łosińcu

Kategoria IV – VI:

I miejsce – Natalia Oberda - SP w Łosińcu

II miejsce – Wiktoria Wójtowicz – SP w Łosińcu

III miejsce – Karolina Koper – ZSP w Suścu

Kategoria VII i  Gimnazjum:

Wyróżnienia:

             Karolina Fedurek – SP w Łosińcu

W kategorii "Palmy":

Kategoria Kl. „0” i Przedszkole:

II miejsce – Magdalena Kuczyńska – ZS w Majdanie Sop.

ex aequo  Amelia Watrak-  ZS w Majdanie Sop.

III miejsce – Oliwia Ożga – ZS w Majdanie Sop.

Wyróżnienia:

            Kinga Lis- ZS w Majdanie Sop.

Kategoria I-III:

I miejsce – Michał Makochon – NSP w Grabowicy

ex aequo- Anna Litwin – Zajęcia Artystyczne w Klubie Prima

II miejsce – Wojciech Ćmiel – NSP w Łuszczaczu

III miejsce – Maciej Koper – NSP w Łuszczaczu

Wyróżnienia:

            Julia Lipian – NSP w Grabowicy

             Adrian Ćwiek- ZS w Majdanie Sop.

Kategoria IV – VI:

I miejsce – Amelia Koper – SP w Łosińcu

II miejsce – Kacper Niedużak – SP w Łosińcu

Kategoria VII i  Gimnazjum:

Wyróżnienia:

          Natalia Kowalska- ZS w Majdanie Sop.

          Julia Mikuła – SP w Łosińcu

W kategorii „ Stroiki”:

Kategoria Kl. „0” i Przedszkole:

I miejsce – Maja Piwko – SP w Łosińcu

ex aequo – Marlena Hałasa – NSP w Grabowicy

II miejsce – Lena Ćmiel – NSP w Łuszczaczu

ex aequo – Kinga Mielniczek – SP  w Suścu

ex aequo – Eliza Burak – NSP w Grabowicy

III miejsce – Hubert Skóra – NSP w Łuszczaczu

ex aequo- Gabriel Łach -ZS w Majdanie Sop.

 ex aequo – Zofia Kukiełka – NSP w Łuszczacz

ex aequo – Patryk Łukowski – ZS w Majdanie Sop.

Wyróżnienia

            Antoni Buczek – ZSP w Suścu

            Górnik Michalina – SP w Łosińcu

            Amelia Jakubiec – SP w Łosińcu

            Kornelia Kulas – SP w Łosińcu

            Łukasz Byra – NSP w Grabowicy

PRACE ZBIOROWE: 

I miejsce – Grupa „Słoneczka” 3 latki – SP w Suścu

II miejsce – Grupa „Skrzaty” 4 latki – SP w Suścu

ex aequo –  Julia Oleszek, Paulina Oleszek  – SP w Łosińcu

III miejsce – Sandra Komodowska, Wiktoria Kozyra, Hanna Łasocha – ZS w Majdanie Sopockim

ex aequo – Grupa „ Smerfy” 5 latki – SP w Suścu

Wyróżnienia:

          Grupa 6-latki- SP w Suścu

          Dawid i Jakub Cielniak  – SP w Łosińcu

Kategoria I-III:

I miejsce- Patryk Kijko – SP w Łosińcu

ex aequo – Martyna Ścirka – ZSP w Suścu

ex aeuqo – Anna Litwin – ZSP w Suścu

II miejsce – Michał Skóra – NSP w Łuszczaczu

ex aequo – Gabriela Kulas – SP w Łosińcu

III miejsce – Dominika Lipian – NSP w Grabowicy

ex aequo- Julia Lipian – NSP w Grabowicy

ex aequo – Nikola Kłyż – NSP w Łuszczaczu

Wyróżnienia:

            Bartosz Łasocha – NSP w Grabowicy

            Adam Łasocha – ZSP w Suścu

            Mateusz Skiba – ZSP w Suścu

Kategoria IV - VI:

I miejsce – Martyna Kłyż – NSP w Łuszczaczu

ex aequo - Mateusz Hurkała – ZSP w Suścu

II miejsce – Karol Portka – NSP w Łuszczaczu

III miejsce – Karolina Wilczyńska – NSP w Łuszczaczu

ex aequo- Gabriela Byra – SP w Łosińcu

Wyróżnienia:

          Sandra Kołodziejczyk – ZSP w Suścu

          Bartłomiej Portka – NSP w Łuszczaczu

Kategoria VII i Gimnazjum:

I miejsce – Anna Wrześniowska – SP w Łosińcu

ex aequo – Gabriela Bojko- NSP w Łuszczaczu

II miejsce – Gabriela Nizioł – ZS w Majdanie Sop.

III miejsce – Aleksandra Pitura – ZS w Majdanie Sop.

Wyróżnienia:

             Martyna Żmijan – ZSP w Suścu

 

Prace osób zakwalifikowane do Powiatowego Konkursu Wielkanocnego:

Martyna Mandziuk – SP w Łosińcu, Kacper Mróz–  SP w Łosińcu, Paulina Górnik  – SP w Łosińcu, Natalia Oberda - SP w Łosińcu, Michał Makochon – NSP w Grabowicy , Anna Litwin – Zajęcia Artystyczne w Klubie Prima, Amelia Koper – SP w Łosińcu,  Maja Piwko – SP w Łosińcu, Marlena Hałasa – NSP w Grabowicy, Grupa „Słoneczka” 3 latki – SP w Suścu,Patryk Kijko – SP w Łosińcu, Martyna Ścirka – ZSP w Suścu, Anna Litwin – ZSP w Suścu ,Martyna Kłyż – NSP w Łuszczaczu, Anna Wrześniowska – SP w Łosińcu, Gabriela Bojko- NSP w Łuszczaczu, Mateusz Hurkała – SP w Suścu, Lena Ćmiel – NSP w Łuszczaczu, Kinga Mielniczek – SP  w Suścu,  Eliza Burak – NSP w Grabowicy

UWAGI !!! Komisja prosi o zwracanie uwagi, aby przy wykonaniu prac nie wstawiać gotowych, kupowanych elementów np. plastikowych pisanek, plastikowych koralików, sztucznych kwiatów.


Wręczenie dyplomów i nagród odbędzie się w dniu 28 marca 2018 r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Suścu o godz. 9:00

Informator Turystyczny
Muzeum pożarnictwa w Oseredku
Najnowszy album
Otwarcie Letniska w Majdanie Sopockim 2018

W naszej galerii posiadamy
zdjęć!
Kargul i Pawlak
Polub nasz profil na Facebook
Bądź zawsze na bieżąco