Notice: Trying to access array offset on value of type null in /includes/classes/PHPFusion/Locale.inc on line 44
Aktualności: DzieĂą Ojca w Klubie Seniora - Gminny OÂśrodek Kultury w SuÂścu
Gminny OÂśrodek Kultury w SuÂścu
Gmina Susiec na Roztoczu
Witaj na oficjalnej stronie internetowej Gminnego Oœrodka Kultury w Suœcu.

DzieĂą Ojca w Klubie Seniora

22 czerwca Klub Seniora z Suœca jak i Seniorzy z Cieszanowa spotkali siê w Gminnym Oœrodku Kultury w Suœcu aby uczciÌ wspólnie zbli¿aj¹cy siê Dzieù Ojca.

W spotkaniu równie¿ bra³ udzia³: Wójt Gminy Susiec  - Zbigniew Naklicki, Sekretarz Gminy Susiec - Tomasz Skroban, Dyrektor GOK Susiec - Joanna Kowalczuk i Zdzis³awa Dr¹¿ek - pracownik GOPS Susiec.

Z tej okazji na scenie wyst¹pi³a 14 DH ?W³óczêgi? przedstawiaj¹c program s³owno- muzyczny.
DziĂŞkujemy przewodnikowi Marcie ÂŚwiderek za przygotowanie czĂŞÂści artystycznej.

Z okazji Dnia Ojca wszystkim Tatom skÂładamy najserdeczniejsze Âżyczenia zdrowia, pogody ducha i speÂłnienia najskrytszych marzeĂą.

Muzeum poÂżarnictwa w Oseredku