Notice: Trying to access array offset on value of type null in /includes/classes/PHPFusion/Locale.inc on line 44
Aktualności: Rozstrzygnięcie Konkursu Plastycznego "Najpiękniejsze Szopki i Stroiki Świąteczne" - Gminny Ośrodek Kultury w Suścu

15 grudnia w Bibliotece w Suścu odbyło się rozstrzygnięcie Konkursu Plastycznego „Najładniejsze Szopki i Stroiki Świąteczne”, na który wpłynęło 80 prac. Poniżej przedstawiamy wyniki konkursu.
Prace, które zajęły I miejsca zakwalifikowały się do Powiatowego Konkursu Plastycznego organizowanego przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Tomaszowie Lub. Wszystkim uczestnikom gratulujemy i dziękujemy za udział.
Odbiór dyplomów i nagród od 16 grudnia w GOK Susiec po wcześniejszym kontakcie telefonicznym.

Zebranie organizacyjne