Sztabowe Puszki Stacjonarne 29. Finału WOŚP

Po raz pierwszy Sztab 29. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy działający przy Gminnym Ośrodku Kultury w Suścu wnioskował o Sztabowe Puszki Stacjonarne. Na terenie naszej Gminy są trzy, które znajdują się w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Suścu, Szkole Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Majdanie Sopockim Pierwszym i Szkole Podstawowej im. Żołnierzy Armii Kraków w Łosińcu.
Szef Sztabu - Joanna Kowalczuk wręczyła na ręce opiekunów Sztabowych Puszek Stacjonarnych – Joanny Gęborys, Katarzyny Koper i Marty Świderek puszki, plakaty oraz zezwolenie na przeprowadzenie zbiórki publicznej w formie Sztabowej Puszki Stacjonarnej.
Zbiórka do puszek będzie trwała od 15. 12. 2020 r. do 8. 01. 2020 r. Serdecznie zapraszamy do włączenia się w akcję i z góry dziękujemy!
Ferie Zimowe 2021