Rozstrzygnięcie Gminnego Konkursu Recytatorskiego im. Tomasza Zamoyskiego

Przedstawiamy wyniki Gminnego Konkursu Recytatorskiego im. Tomasza Zamoyskiego. Wszystkim uczestnikom gratulujemy, a za laureatów I miejsc trzymamy kciuki na powiatowym konkursie organizowanym przez Miejską Bibliotekę w Tomaszowie Lub. Dziękujemy uczestnikom oraz rodzicom i nauczycielom za pomoc w przygotowaniu dzieci i młodzieży do konkursu.
Odbiór dyplomów i nagród książkowych odbędzie się 23 listopada br. w GOK Susiec po wcześniejszym telefonicznym kontakcie.

Spotkanie z wolontariuszami