Bieg Nad Tanwią 2020 - odwołany !!!

BIEG NAD TANWIĄ 2020 – ODWOŁANY !!!

Z przykrością informujemy że „Bieg nad Tanwią” na dystansie 10 km w Suścu w roku 2020 nie odbędzie się. Ostateczne odwołanie zawodów zostało spowodowane wzmożoną zachorowalność na COVID-19. Decyzję podjęto w trosce o bezpieczeństwo zawodników
i organizatorów oraz pod wpływem kolejnego ograniczenia ilości osób, mogących uczestniczyć w zawodach.

Wszystkich Państwa, którzy zapisali się i oczekiwali na otwarcie biegu serdecznie przepraszamy.

Osoby zainteresowane zwrotem wpisowego prosimy o składanie takowej deklaracji na adres e-mail: biuropomiaryczasupl, w terminie do 10 listopada 2020 r. W treści maila winno być podane imię i nazwisko osoby wpłacającej oraz kwota.

Wpisowe, o zwrotu którego nikt się nie zgłosi pozostanie na koncie organizatora i zostanie uznane na poczet wpisowego dla danej osoby na „Bieg nad Tanwią 2021” (z zastrzeżeniem uregulowania w terminie ewentualnych różnic wielkości wpisowego). Wpisowe wpłacone w 2020 r. nie zostanie uznane na konto wpisowego innej osoby w biegu 2021 r. i w takim przypadku nie zostanie zwrócone).

„Bieg na Tanwią 2021” zostanie przeprowadzony w dniu 2 maja 2021 r. pod warunkiem braku przeciwwskazań epidemiologicznych.

W innych sprawach można kontaktować się z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Suścu,
ul. Tomaszowska 100, 22-672 Susiec, e-mail: gok.susiecwppl, tel. 84 6654410.

11 listopada Gminne Obchody Święta Niepodległości