Notice: Trying to access array offset on value of type null in /includes/classes/PHPFusion/Locale.inc on line 44
Aktualności: Rozstrzygnięcie Konkursu na Ziemniaka Cudaka - Gminny Ośrodek Kultury w Suścu

Rozstrzygnięcie Konkursu na Ziemniaka - Cudaka

Przedstawiamy protokół komisji konkursu plastycznego "Ziemniaki - cudaki" z dnia 30.10.2020 na który wpłynęło 90 prac wraz z relacją fotograficzną. Każdy uczestnik otrzymuje pamiątkowy dyplom oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez Wójta Gminy Susiec - Zbigniewa Naklickiego, Spółdzielnię Socjalną Arka - Prezes Danuta Pakosik oraz GOK. Po odbiór nagród zapraszamy od 02.11.2020 r. w godz. 9.00 - 14.00 od poniedziałku do piątku pamiętając o zachowaniu bezpieczeństwa. Wszystkim gratulujemy kreatywnych pomysłów i cieszymy się, że konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem.
Spotkania WTZ Grabowica