Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
  • Image 01
  • Image 02
  • Image 03
  • Image 04
  • Image 05
  • Image 06
  • Image 07
  • Image 08
  • Image 09
Gminny Ośrodek Kultury w Suścu
Powitanie
Witaj na oficjalnej stronie internetowej Gminnego Ośrodka Kultury w Suścu.

Dożynki Powiatowe w Łaszczowie

23 sierpnia br. w Łaszczowie odbyły się Dożynki Powiatowe. Naszą Gminę reprezentowali
Wójt Gminy Susiec - Zbigniew Naklicki, Skarbnik Gminy Susiec - Jan Kudełka, Sekretarz Gminy Susiec - Tomasz Skroban, Dyrektor GOK Susiec - Joanna Kowalczuk oraz delegacje z wieńcami KGW "Perełki Roztoczańskie" Oseredek i KGW Ciotusza Stara. Podczas uroczystości wręczano odznaczenia: „Zasłużony dla Rolnictwa” nadawane przez Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi, które otrzymali również rolnicy z naszej gminy: Małgorzata Burda i Dariusz Łasocha oboje z Grabowicy.
 
Informator Turystyczny
Muzeum pożarnictwa w Oseredku
Najnowszy album
Wywiad

W naszej galerii posiadamy
zdjęć!
Kargul i Pawlak
Polub nasz profil na Facebook
Bądź zawsze na bieżąco