Dożynki Powiatowe w Łaszczowie

23 sierpnia br. w Łaszczowie odbyły się Dożynki Powiatowe. Naszą Gminę reprezentowali
Wójt Gminy Susiec - Zbigniew Naklicki, Skarbnik Gminy Susiec - Jan Kudełka, Sekretarz Gminy Susiec - Tomasz Skroban, Dyrektor GOK Susiec - Joanna Kowalczuk oraz delegacje z wieńcami KGW "Perełki Roztoczańskie" Oseredek i KGW Ciotusza Stara. Podczas uroczystości wręczano odznaczenia: „Zasłużony dla Rolnictwa” nadawane przez Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi, które otrzymali również rolnicy z naszej gminy: Małgorzata Burda i Dariusz Łasocha oboje z Grabowicy.

Wywiad