Przyśpiewki ludowe

Gminny Ośrodek Kultury w Suścu realizuje zadanie pod nazwą 50 - lecie Zespołu Śpiewaczego "Jutrzenka" dofinansowane z Narodowego Centrum Kultury w ramach programu EtnoPolska 2020.

Odsłaniamy Państwu krótkie nagranie przyśpiewek ludowych autorstwa śp. Jana Herdy założyciela zespołu (piosenka o Ciotuszy) i Pani Aliny Bednarz kierownika Zespołu Śpiewaczego „Jutrzenka” z Ciotuszy Nowej ( Choć My nie Mazowsze i życie takie jest piękne), która pomaga w zbieraniu różnych informacji które znajdą się w publikacji.

Spotkanie Zespoły Śpiewacze