Sesja zdjęciowa Zespołu "Jutrzenka" z Ciotuszy Nowej

25 czerwca 2020 r. została wykonana sesja zdjęciowa Zespołu "Jutrzenka" z Ciotuszy Nowej.
Zdjęcia znajdą się w publikacji dofinansowanej ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu EtnoPolska 2020 na realizację zadania pod nazwą 50 - lecie Zespołu Śpiewaczego "Jutrzenka", którego Wnioskodawcą jest GOK Susiec.
Dyrektor GOK - Joanna Kowalczuk wspólnie z członkami zespołu rozmawiała o historii ich działalności oraz przedstawiła wytyczne, które muszą zostać spełnione przy organizacji jubileuszu w związki z epidemia COVID-19.
Przedstawiamy Państwu kilka zdjęć zespołu.
Sesja Jutrzenka