SPOTKANIE OPŁATKOWE W KLUBIE SENIORA

16 stycznia 2014 roku w sali Gminnego Ośrodka Kultury w Suścu odbyło się spotkanie opłatkowe „Klubu Seniora”.
Proboszcz Parafii Huta Różaniecka Ks. Marek Barszczowski odmówił modlitwę, a po niej wspólnie ze wszystkimi zakolędował.
Na uroczystości nie zabrakło gości w osobach: Wójta Gminy Susiec – Franciszka Kawy, Sekretarza UG – Tadeusza Suskiego, Mirosławy Kapuścińskiej – Dyrektor NZOZ, oraz Dyrektora GOK – Joanny Kowalczuk. Seniorom w tym dniu przygrywała orkiestra, przy której wszyscy się bawili.

[GALERIA ZDJĘĆ]

Konkurs Plastyczny "Arcydzieła z odpadów"