Powiatowy Konkurs Szopek i Stroików Świątecznych

10 stycznia 2020 roku w Miejskiej Bibliotece Publicznej im Tomasza Zamoyskiego w Tomaszowie Lubelskim, odbyło się wręczenie nagród w XV Powiatowym Konkursie Plastycznym "Najpiękniejsze Szopki i Stroiki Bożonarodzeniowe”.
W Konkursie brali udział uczestnicy zajęć artystycznych działających przy Gminnym Ośrodku Kultury w Suścu oraz Filii Bibliotecznej w Majdanie Sopockim pod opieką Grażyny Jarosz - pracownik GOK- zdobywając I miejsca: Sebastian Kowalczuk i Martyna Góra.
Ponadto z naszych szkół dzieci również zajęły wysokie miejsca: II miejsce Grupa Przedszkolna Szkoły Podstawowej w Majdanie Sopockim, III miejsce zajęła Wiktoria Żółkiewska ze Szkoły Podstawowej w Suścu. Nagrodę Tomasza Zielińskiego Posła na Sejm RP otrzymała : Gr. 4 –latków Przedszkole Samorządowe w Suścu, a nagrodę Wojciecha Żukowskiego Burmistrza Miasta Tomaszów Lubelski przyznano Julii Lipian z Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Grabowicy.
Wszystkim zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
Spotkanie Zespoły Śpiewacze