Spotkanie organizacyjne z wolontariuszami WOŚP

W dniu 8 stycznia 2020 w GOK odbyło się spotkanie Szefa Sztabu Joanny Kowalczuk z 19 wolontariuszami  28 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W spotkaniu uczestniczył Sekretarz gminy Tomasz Skroban, który skierował kilka słów podziękowań w stronę wolontariuszy, a także policjanci z posterunku policji w Suścu asp. szt. Hubert Kielar i sierż. szt. Leszek Popowicz, którzy przekazali informacje dotyczące zasad bezpiecznego kwestowania podczas Finału WOŚP.  Podczas spotkania wolontariusze otrzymali identyfikatory, puszki oraz upominki. Dziękujemy również za obecność opiekunom wolontariuszy Annie Rojek, Marcie Świderek, Katarzynie Koper oraz rodzicom.

Wolontariuszom życzymy owocnego kwestowania!

Ferie zimowe 2020 tydzień II