O finansach... w bibliotece

Biblioteka w Suścu realizowała po raz pierwszy projekt "O finansach… w bibliotece". Uczestnikami były osoby powyżej 50 roku życia których podzieliliśmy na dwie grupy po 10 osób. Z każdą z grup spotykaliśmy się  dwa razy w tygodniu.

Za nami już jest spotkanie organizacyjne oraz przerobione moduły: Bank przez Internet, Bezpieczne finanse w sieci, Płatności bezgotówkowe, Oszczędzanie i inwestowanie, Dziedziczenie

W trakcie spotkań uczestnicy pogłębili swoją wiedzę na temat finansów, korzystania z bankowości internetowej jak i tradycyjnej. Szczególną uwagę seniorów zajęła wersja demo banku.

Mamy nadzieję, że po zakończeniu projektu seniorzy będą pewniej poruszać się w sieci i bez problemów korzystać z bankowości elektronicznej.

V Międzypowiatowy Dzień Seniora