Gminne Święto Seniora

22 października 2019 r. w susieckim GOK odbyło się Gminne Święto Seniora w którym uczestniczyli Mieszkańcy Mieszkania Chronionego i Klub Seniora „Pora dla Seniora” z gminy Susiec. Organizatorami uroczystości byli Wójt Gminy Susiec i GOK Susiec. Swoją obecnością zaszczycili nas: Przewodniczący Rady Gminy Susiec – Leszek Ważny, Skarbnik Gminy Susiec- Jan Kudełka, Sekretarz Gminy Susiec –Tomasz Skroban, Radny Rady Powiatu Tomaszowskiego – Tadeusz Suski, Dyrektor Szkoły Podstawowej w Suścu – Janusz Kiecana, Kierownik GOPS Susiec - Wioletta Litwin wraz z pracownikami. Miłą niespodzianką dla naszych seniorów była część artystyczna, którą wykonali uczniowie II klasy Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Suścu pod kierunkiem Bożeny Zarzyckiej. Życzymy Naszym Seniorom długich lat życia w dobrym zdrowiu wypełnionych miłością, satysfakcją oraz radością, aby spełniły się Wasza marzenia, a każdy dzień niech dostarcza życzliwości i uśmiechu na twarzy.
V Międzypowiatowy Dzień Seniora