Święto Pieczonego Ziemniaka

6 października 2019 r. w Zawadkach gm. Susiec odbyła się ostatnia impreza plenerowa -Święto Pieczonego Ziemniaka. Pomimo zimna publiczność nas nie zawiodła. Podziękowania kieruję na ręce Sołtysa Zbigniewa Niedźwiedzkiego i jego żony Joli oraz mieszkańców za współorganizację tej imprezy. Na scenie zaprezentowały się dzieci z grupy wokalnej z TDK, zespoły śpiewacze: "Szumy", "Olszanka" i "Kwiaty Roztocza", a do tańca przygrywała Kapela Bełżecka i Zespół Pójdę Boso z Tomaszowa Lub. W tym dniu rozstrzygnięto konkursy na ziemniaka cudaka skierowany do dzieci oraz Jesienne Przysmaki dla KGW. Wszystkim dziękuję, a zarazem gratuluję. Podczas imprezy przewidziano wiele atrakcji min. konkurencje dla radnych, sołtysów i dzieci, stoisko z wiejskim jadłem czy rękodzieło.
Na imprezie gościliśmy także Wojsko Obrony Terytorialnej.
Na zakończenie odbył się koncert z Zespołem Solaris.

Święto Pieczonego Ziemniaka 2019